Domů » Strieborná retiazka v moderných vzoroch

Strieborná retiazka v moderných vzoroch

Hodnota a vzácnosť striebra boli oceňované už aj v minulosti a strieborné toliare vyjadrovali ich postavenie aj vo svete financií. Ako šperky sa takisto tešili obľube, ich chladná kovová krása podporovala luxus ťažkých spoločenských odevov a hodila sa k honosným prestretým tabuliam plných strieborného príboru a doplnkov.

Striebro malo aj v súčasnosti má pevnú pozíciu a využitie pri výrobe šperkov a moderný minimalizmus a jeho aktuálne vzory podporujú lesk a ušľachtilosť tohto kovu.

jewelry-733665_640

Strieborné retiazky dámske aj pánske sú dnes súčasťou odevného štýlu a hodia sa na každú udalosť, dokonca aj na bežné nosenie. Ich ponuka strieborne retiazky je veľká, obsahuje masívnejšie pánske vzory, ktoré majú moderní muži v obľube a radi si ich vyberajú a takisto aj pôvabné dámske vzory, ktorých ponuka je určená skutočne na každú príležitosť a pre každú dámu len tak pre vlastné potešenie alebo dobrý pocit zo všedného dňa.

Strieborná retiazka je šperk a v akejkoľvek podobe vyžaruje túto energiu a deň s ňou je preto jedinečný a mimoriadny. Je bodkou k nášmu štýlu, vyjadruje našu snahu byť upraveníý a elegantne pôsobiť.

Kvalita čistého použitého materiálu je zárukou úspechu, ak k tomu pridáme profesionalizmus, precíznosť a estetiku spracovania, rýdzosť striebra, jeho vhodnosť na výrobu strieborných šperkov, odlesk aj v kombinácii s doplnkovými drahými kameňmi unikátny strieborný šperk je výsledkom tohto pôsobenia.

Dĺžka, tvary, veľkosť, použité doplnkové drahé kamene, pozlátenie, možné farebné kombinácie – to všetko si môžete vybrať z ponuky a získať elegantný strieborný šperk aj v dostupnej a primeranej cene.

jewellery-1633124_640

Strieborné retiazky pekne vyniknú aj v kombinácii s inými striebornými šperkami, najmä ak sú štýlovo a farebne zladené, tak napríklad spoločenská elegantná strieborná retiazka podporená náramkom alebo náušnicami rovnakej kolekcie nám zabezpečí luxusný dojem aj pri menej náročných spoločenských šatách. Aj v tom je tajomstvo strieborných šperkov, sú originálne, jedinečné a pútavé, aj keď my sami to tak nevnímame. Okolie ich ocení a spolu s nimi aj náš vyberaný vkus a správny výber doplnkov vhodný na danú príležitosť.