Domů » Pleťové masky pre každý typ pokožky

Pleťové masky pre každý typ pokožky

Starostlivosť o pleť by mala patriť k našim základným ranným, ale aj večerným rituálom. Vyčistenie pleti, hydratácia a jej obohatenie o živiny vie našu pleť oživiť. Dlhodobou starostlivosťou o našu pleť vieme zabrániť predčasnému starnutiu. Predsa len, naša pleť je každodenne vystavovaná poveternostným podmienkam, prachu či špine. Dôkladná starostlivosť by nemala teda chýbať v lete ani v zime. Samozrejme, každý deň by nemalo chýbať ani nanesenie opaľovacieho krému, ktorý chráni našu pleť pred škodlivými slnečnými lúčami. Doteraz sme vraveli o každodennej starostlivosti o pleť? Ale čo taká starostlivosť, ktorá sa nevykonáva každý deň?

pleťová maska

Medzi takúto pleťovú starostlivosť zaraďujeme pleťové masky na tvar www.amourdeadsea.sk/pletove-masky/. V našej ponuke môžete nájsť masky na rôzne typy pleti či podľa toho, aký typ masky potrebujete. Hydratačné pleťové masky slúžia na kvalitnú hlbokú hydratáciu pleti. Rozjasnia vašu pleť a dodajú jej zdravý výzor. Taktiež dodajú vašej pleti potrebné výživné látky. Hydratačné masy vám taktiež pomôžu sa zbaviť nepríjemných kruhov pod očami či ošetria vašu pleť po dlhom pobyte na slnku.

Ďalším typom pleťových masiek, ktoré u nás môžete nájsť, sú kolagénové masky na tvár. Tieto masky sa postarajú o vypnutie pokožky a zabraňujú jej starnutiu. Vďaka kolagénu a iným výťažkom bude vaša pleť ohybná a pružná. Ak teda hľadáte spôsob, ktorým chcete aspoň trochu zabrániť starnutiu vašej pleti, kolagénové masky sú pre vás vhodné riešenie.

pleťová maska s uhorkami

Aj pleťové masky proti vráskam vám pomôžu proti starnutiu pleti. Tieto pleťové masky sú obohatené o vitamíny a prírodné oleje, ktoré dodajú vašej pokožke mladistvý vzhľad.

Pleťové masky by ste mali aplikovať raz alebo dvakrát do týždňa, aby ste dosiahli požadovaný efekt. Vaša pleť sa vám za túto starostlivosť poďakuje sviežim mladistvým vzhľadom a jej pomalším starnutím.