Domů » Existuje alternatíva bitcoinu?

Existuje alternatíva bitcoinu?

Digitálne meny. Virtuálne meny. Kryptomeny. Nezdá sa vám, že práve toto na nás v poslednej dobe doslova kričí z každej strany? Napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sa všetko rieši pomocou internetu. Je jasné, že internet je súčasťou nášho života, no napriek tomu to s ním občas veľmi preháňame. Na druhej strane, mnohí ľudia majú na internete prácu. A mnohí ľudia sa zaoberajú práve digitálnymi menami. Prečo je to teraz také populárne? Psychológovia by na to určite našli rozumnú odpoveď, no my vám ponúkame náš vlastný názor, od ktorého sa taktiež môžete odraziť.

bit mince

Prečo sú digitálne meny také populárne?

  1. Je to niečo iné a originálne. Niečo, do čoho sa každý nerozumie a práve preto sa to stáva pre väčšinu ľudí priam neuveriteľne atraktívne.
  2. Vhodné pre mladých. Samozrejme, nechceme škatuľkovať, no ľudia, ktorí sú zbehlí v online svete si veľmi rýchlo vedia spočítať dva a dva a nájsť spôsoby, ktoré by boli najlepšie pre rozbehnutie kryptomeny.
  3. Perfektný zárobok. Keď sa v tom orientujete, môžete si zarobiť naozaj perfektné peniaze. Musíte však vedieť, čo je pre vás dobré a čomu by ste sa mali vyhnúť. Nemyslite si, že sa z vás do mesiaca stane milionár. No je pekné snívať vo veľkom.

bitcoiny

Na čo by ste sa mali určite orientovať?
Ak si myslíte, že budete hneď ťažiť bitcoiny, tak sa pripravte na to, že to nie je také jednoduché. Nestačí vám len výkonný počítač a výborná grafická karta. Musíte si zaobstarať špeciálny program, ku ktorému sa dostanete len veľmi ťažko. Ak sa však naozaj chcete zaoberať virtuálnymi menami, dobrou alternatívou je ethereum miner. Nechceme, aby ste to brali vyslovene ako alternatívu, no faktom je, že sa ťaží omnoho jednoduchšie ako bitcoiny. Tu vám skutočne stačí perfektný výkonný počítač s dobrou grafickou kartou, no okrem toho musíte dodržiavať aj nejaké pravidlá, ktoré v digitálnom svete naozaj platia.