Domů » Zápis do registra partnerov

Zápis do registra partnerov

Kladiete si množstvo všelijakých možných otázok a ste podnikateľ alebo vystupujete ako fyzická osoba v spoločnosti? Napravte to práve teraz.

Viete, čo je Register partnerov verejnej správy alebo verejného sektora? Kto tam musí byť zapísaný? Aká sankcia hrozí takému podnikateľovi alebo spoločnosti, ktorý v registri partnerov verejnej správy alebo verejného sektora ešte nie je zapísaný? Odpoveď je jednoduchá. Ak ste podnikateľ alebo spoločnosť túto povinnosť ste si mali urobiť už hneď na začiatku. Teraz vám hrozí pokuta až cez tritisíc eur, čo rozhodne nie je vôbec málo peňazí.

23-1011.00

Aké možné údaje je vhodné zapísať do registra partnerov verejného sektora? No v prvom rade je to meno a priezvisko, dátum narodenia a adresa trvalého alebo iného pobytu. Po ďalšie je to číslo a doklad totožnosti a štátna príslušnosť. Máte ich aj vy zapísané? Akou formou sa tieto údaje môžu zapísať do registra partnerov verejného sektora? Odpoveď je jednoduchá, pretože v dnešnej dobe existuje aj internet. Môžu sa zapísať buď elektronicky, v listinnej podobe alebo v podobe formulára, ktorý je na to určený na webovej internetovej stránke Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky. Na tejto stránke máte všetko do detailu vysvetlené, ako sa máte zapísať, aby všetky právne úkony prebehli v poriadku. Ak sa tak nestane, dostanete jednoducho pokutu.

Nelspruit-legal1

To by ste asi naozaj nechceli a neplánovali to. Vynikajúcim riešením je aj poradenská právnická spoločnosť, kde sa dozviete, ako svoju chybu v nezapísaní sa do registra partnerov verejnej správy máte odčiniť a vyhnúť sa tak takej vysokej pokute. Stále sa obávate tej pokuty? Čo sa vám stane ak si túto povinnosť zapísania sa naozaj nesplníte? Vyskúšajte moje všetky rady a možno vám s vaším problémom poradia. Musíte si veriť a nebáť sa toho. Veď ľudia sú tu na to, aby si pomáhali a rešpektovali sa navzájom.