Domů » Z hodnotných snímok sú len zabudnuté súbory. Dajte si ich vytlačiť!

Z hodnotných snímok sú len zabudnuté súbory. Dajte si ich vytlačiť!

Vsadím sa, že aj vy máte v počítači a určite v mobile alebo na pamäťových kartách vyfotených a uložených niekoľko snímok. Hoci obrázkový súbor sám o sebe nedokáže zaberať veľa miesta, ale keď sa tieto súbory postupne hromadia, rozhodne nás to dovedie minimálne k tomu, že si chceme tieto súbory trochu potriediť a ak je to možné, tak niektoré z nich vymazať.

Niektorí ľudia, ktorí napríklad chodia pravidelne na turistiku, do prírody alebo radi cestujú a zbierajú kopec nových zážitkov, tí si dokonca zakladajú na veľkej kapacite úložného priestoru. Nie snáď kvôli hrám, filmom, aplikáciám, ale kvôli stovkám takýchto malých súborov, akými sú fotky. A verte mi, že takíto ľudia tú pamäť skutočne dokážu z veľkej časti zaplniť fotografiami.

vták,fotenie

Ani veľká kapacita disku im ale nepomôže v jednej veci.

Obrovské množstvo týchto uložených súborov skrátka začína medzi sebou splývať. Aj keď si ich potriedite, v skutočnosti si len málokedy nájdete čas, aby ste si pozreli a pozastavili sa doslova nad každým jedným takto uloženým záberom. Môžeme teda povedať, že z takýchto snímok sa nestávajú sentimentálne hodnotné fotografie, ale len obyčajné súbory uložené medzi stovkami ďalších súborov. A navyše, stačí menšia nehoda a z disku alebo zariadenia tieto súbory ľahko stratíme. Navždy.

Ak teda chcete vašim fotkám dopriať skutočnú sentimentálnu hodnotu, dajte si ich vytlačiť, je tu predsa lacna tlac fotografii.

fotoalbum, fotky

Dnes je už takéto tlačenie a vyvolanie fotiek o dosť praktickejšie ako kedysi. Áno, môžete ísť do fotoštúdia osobne, ale rovnako tak je možné jednoducho „uploadovať“ konkrétne obrázkové súbory do systému a do 3 dní z nich vzniknú originálne fotografie, ktorých sa budete môcť fyzickú dotknúť. Tak, ako si ukladali fotky naši rodičia, ktoré ako viete, prežili dodnes a sú to spomienky, ktoré sa skrátka len tak ľahko „nevymažú“.