Domů » Vyrovnajte sa so strachom

Vyrovnajte sa so strachom

Báli ste sa niekedy niečoho tak veľmi, že vás to začalo naozaj ovplyvňovať? Človek, ktorý má z niečoho strach sa občas správa naozaj iracionálne, a to teda bol aj môj prípad. Môj najväčší strach bol z vody a aj z ohňa. Sú to možno totálne protiklady, ale obidva extrémy mi jednoducho nevyhovovali. Z oboch som mala naozaj neuveriteľný strach. Takže nielen, že som nemohla chodiť ani opekať, ale dokonca som mala problém chodiť aj k moru alebo k bazénu, pretože som proste mala strach. Veď ľudia predsa mávajú strach. Mňa to však už naozaj ovplyvňovalo.

hasičí

Najprv som sa rozhodla, že budem bojovať proti strachu z vody. Pravdou však je, že proti strachu sa bojovať nedá, skôr sa s ním proste musíte nejako http://cs.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/dalo-by-sa-nejako-obnovit-charaker.63025/vyrovnať a zmieriť sa s ním. Začala som však teda pracovať práve na vode. Rozhodla som sa teda, že začnem chodiť plávať. Bazén bol teda naozaj veľký problém. Musela som začať vo vode, v ktorej som dosiahla na dno, aby som sa prepracovala k tomu, že budem schopná plávať aj vo vode, v ktorej na dno nedotiahnem. Sústredila som sa však primárne na to, aby som mohla plávať v mori na dovolenke. Čo sa týka ohňa, plán som nemala, Ale mala som doma protipožiarne dvere https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/protipoziarne-konstrukcie/.

hasičská stanice

Musela som si pamätať na to, že oheň je pre nás veľmi dôležitý a že sa vlastne nič hrozné nedeje, keď mám rešpekt a keď sa niekto stará o to, aby sa nič nezapálilo. Verte tomu, že by to pomohlo aj vám. Opekanie bola pre mňa naozaj veľmi ťažká záležitosť, pretože iskry lietali všade. Na druhej strane, bolo mi jasné, že na tomto budem musieť pracovať. Vždy som mala však pocit, že môžeme založiť požiar. Asi sa ohňa bojím oveľa viac, ako sa bojím vody. Ale verím tomu, že na tom zapracujem a budem v pohode. Ale určite verím tomu, že sa toho môžem zbaviť, hlavne vtedy, keď budem chcieť a keď na tom budem naozaj veľmi pracovať.