Domů » Verte svojmu úsudku

Verte svojmu úsudku

Vždy som si myslela, že svetlo do kuchyne musí byť niečo, čo vyzerá otrasne alebo niečo, čo ledva svieti. Asi je to skutočne hlúposť. V dnešnej dobe už aj svetlo do kuchyne vytvára skutočne úžasné možnosti, hlavne vtedy, keď máte pocit, že si na niečo také naozaj potrpíte. Keď sa však nad tým zamyslíte, musíte sa pozastaviť aj nad tým, ako by ste si to predstavovali. Ja som tiež chcela mať vo svojej kuchyni niečo krásne, niečo, čo bude vyzerať ako z časopisu. Ale potom som si uvedomila, že je to úplne zbytočné. Načo mi bude v kuchyni niečo, okolo čoho budem musieť chodiť po špičkách?

světtýlka

Začala som teda nad tým naozaj premýšľať. Ako by som mohla urobiť niečo, aby bolo v mojej kuchyni kvalitné svetlo, ale zároveň nevyzeralo neprakticky? Aj by som sa s niekým poradila, no nepoznám nikoho kompetentného. Až som sa nakoniec dostala k niečomu, čo úplne zmenilo môj pohľad na kuchynské svetlo. A to sú práve led trubice. Možno to nie je nič, čo by si zvolili mladí a moderní ľudia, no ja som mala pocit, že práve toto je spojenie klasiky, ktorú poznáme a zároveň aj modernosti, ktorá je pre nás skutočne dôležitá. Ak nie pre celú moju rodinu, tak aspoň pre mňa.

led trubice

O tomto type osvetlenia som si preto veľa čítala aj na internete a zistila som, že má skutočne veľmi veľa možností a že je veľmi dobré si takéto svetlo doma umiestniť. Hlavne vtedy, keď je to miestnosť ako kuchyňa alebo aj kúpeľňa. Takto si aspoň môžem byť istá, že sa mi nič nestane. Okrem toho to vyzerá dobre, nezaberá to veľa miesta a svieti to tak, že sa už pri krájaní cibule neporežem ani vtedy, keď sa mi z očí hrnú obrovské slzy. Takže, za mňa? Som naozaj veľmi spokojná a myslím si, že spokojný budú aj ostatní ľudia, ktorí sa na to dajú. Za skúšku sa to určite oplatí, ale myslím si, že to bude naozaj na stálo. Veď uvidíte sami.