Domů » Tipy na letné tábory pre malých tanečníkov a tanečníčky

Tipy na letné tábory pre malých tanečníkov a tanečníčky

CRAZY FAMILY pre tanečníkov
 
Tanečné štúdiou Crazy family tento rok pripravilo novinku pre všetky deti, ktoré chcú tancu venovať svoj čas aj počas letných prázdnin. Ak teda máte doma malého tanečníka a bývate v Trnave, alebo jej okolí, ešte stále ho stíhate prihlásiť. Tanečný kemp Crazy family je určený pre deti od siedmych do štrnástich rokov. Bude sa konať v termíne od dvadsiateho prvého do dvadsiateho šiesteho júla. Prihlášku nájdete priamo na webovej stránke tanečného štúdia. Za tento šesťdňový tábor zaplatíte 209 eur. V cene je zahrnuté ubytovanie, strava päť krát za deň, dopravu, no a samozrejme aj tanečné tréningy.

gymnastika
 
Lúčnica pre milovníkov ľudového tanca
 
Ak sa váš drobec venuje ľudovému tancu, tak určite zvážte denný  tanečný tábor, ktorý organizuje Lúčnica.Tanečné lekcie sa budú konať v kultúrnom dome vo Vajnoroch, a to v priebehu júla 2019. Tábor je určený pre deti od siedmych do dvanástich rokov, no toto leto bude jeden z turnusov, po prvýkrát venovaný aj starším deťom, a to vo veku od dvanásť do pätnásť rokov. Všetky potrebné informácie, ako aj prihlášku nájdete na webovej stránke kultúrneho domu Vajnory.

tanec
 
TIK TAK pre tých, ktorí nechcú iba tancovať
 
No a nakoniec jeden tip pre tých, ktorí chcú okrem tanca zažiť aj zaujímavé výlety a iné zaujímavé veci. Organizácia TIK TAK pripravuje až tri turnusy tanečného tábora pre deti od siedmych do šestnástich rokov. Prvý z nich sa bude konať v dátume od tridsiateho júna do šiesteho júla, v Novej Bani. Druhý sa začne dvadsiateho siedmeho júla a potrvá do tretieho augusta, tento krát ale v obci Radava. No a posledný z turnusov sa začne hneď štvrtého a skončí desiateho augusta, taktiež v obci Radava. Okrem tanečných hodín na deti čakajú aj výlety. Budú sa môcť pozrieť napríklad do Bojnickej zoologickej záhrady, či aquaparku Podhájska. Okrem toho na drobcov čakajú aj tvorivé dielne, kde is budú môcť vyrobiť šperky a rôzne športové aktivity. Podobne ako v predošlých prípadoch, prihlášku aj presný cenník turnusov nájdete na webe organizácie TIK TAK.