Domů » Testovanie Golfu na cestách

Testovanie Golfu na cestách

►Volkswagen Golf 5 nikdy neznel lepšie. Má totiž väčšie koncovky výfukov a tie sa starajú o to že má stredných otáčkach silnejší vzduch. Oceníte to pri každej akcelerácii a otáčky by nemali prekročiť štyri a pol tisíc Potom ten motor už prechádza zo zvukovým prejavom revu. Ťah má ohromne príjemný a vo verzii golf 7 je vybavení modernizáciami je vybavená niekoľkými novinkami ktoré robia z tohto auta veľmi lákavú ponuku.
VW GTI

►V roku 2013 prišiel na trh Golf siedmej generácie vo verzii GTI. Rovno predstavili základnú ktorá má 200 koni dvojlitrového tsi motora a verzii performance 230 koni. Rovnaké riešenie dostáva performance verzia aj teraz a k tomu navyše pridáva ešte sériovo dodávaný takzvaný aktív displej. Tento multimediálny krásny displej ohromí každý vodič tohto auta. Prekvapivé je že verzia GTi má stále dispozícii okrem manuálu len šesť stupňovú prevodovku teda takzvanú starú z predošlej generácie.

►Verzia GTI performance 245-timi koňmi môže byť vybavená sedem stupovou prevodovkou . Vďaka ktorej je auto rýchlejšie . pružnejšie ale aj úspornejšie. Tak čo neznie to ako dobrá kombinácia ? Dnes ma golf GTI po modernizácii 230 koní a verzia performance m o ďalších 15 navyše 245.Oby verzie majú o 20 NTm viac to znamená že dnes disponujú až 375 NTm.
světlo VW

►Novinkami sú inač tvarované predné a zadné nárazníky a hlavným rozdielom pre tvár a imič tohto sú predne fulLD svetlá ktoré prinášajú nie len typické pásiky a stretávacie ale aj diaľkové svetlá let , rovnako aj zadne svetlá ktoré majú aerodynamickú smerovku . V týchto prípadoch vo verziách GTI je dynamická smreka sériovo dodávaná. Modernizáciu si všimne fajnšmeker , ale vďaka novým lampám sú v prednej a zadnej časti si to musí všimnúť každý.

►Samozrejme už základná verzia má viac výbavy a prvkov ktorý by bežná verzia mala za preplatky. Pre mnohých fanúšikov športových aut bohužiaľ už aj Golf GTI pomazáva akustický zážitok v interiéri pomocou reproduktorov , auto dokáže znieť tak hrdelne a zaujímavo ako by ste si mohli prestaviť a dopriať.