Domů » Test na koronu pre každého

Test na koronu pre každého

Korona otriasla životmi mnohým z nás. Nielen samotná choroba, ale aj opatrenia, ktoré nás počas tohto obdobia postihli. Povinná karanténa, povinné testovanie a v neposlednom rade strach o naše životy a životy našich blízkych. Aj keď strach rokmi ustúpil a karanténa už takisto nie je povinná, pri testovaní by ste mali byť obozretní. Koľkí z nás sa pri príznakoch ochorenia testujú? Dosť ľudí berie koronu už ako bežnú chrípku a pri nádche, bolesti hrdla či horúčke test neriešia. Samozrejme každý je rád, že už máme toto ťažké obdobie za sebou. No tento vírus je stále nebezpečný a to najmä pre chorých, oslabených a starších ľudí. A preto by ste nemali testovanie podceňovať.

antigénový test

Najmä v prípade, že idete ku takýmto osobám. Na testovaní proti korone ani v dnešnej dobe nie je nič zlé. Aj keď vy môžete mať mierne príznaky a cítite sa na to, že chodíte po verejnosti, niekto iný, ktorého nakazíte nemusí mať toľko šťastia a môže mať oveľa horšie príznaky. Preto v čase, keď sa to koronou len tak hemží, v prípade, že vás trápia príznaky ochorenia neváhajte a urobte si svoj test. Antigénový test na koronu určite každý dobre pozná. Ak ste využívali robené testovanie a sami ste si domáci test ešte nerobili, riaďte sa pokynmi na krabičke.

antigénový test

Stačí zobrať pomocou paličky vzorku z vašej nosovej dutiny na niekoľko minút namočiť do roztoku a ten následne naliať na priložený text. Pozitivitu rozoznáte podľa dvoch čiarok, ako nájdete uvedené aj v príbalovom letáku. Vykonanie antigénového testu vám nezaberie viac ako pár sekúnd a takisto je to mimoriadne jednoduchá záležitosť, ktorú zvládne každý. Antigénový test by mal mať doma pre každý prípad každý z nás. Zaobstarajte si aj vy antigénové testy do svojej domácnosti a to priamo na covidexpert.sk. Buďte pripravený pre každý prípad s antigénovým testom od covidexpert.sk.