Domů » Rifle dokonalé pre Vašu postavu

Rifle dokonalé pre Vašu postavu

Máte radi nové kúsky v šatníku? Chcete vyzerať sexi a zároveň elegantne? Stavte na skinny jeans a užite si super pocit v tomto modernom a pohodlnom oblečení. Naša ponuka je skutočne o tieto rifle veľmi bohatá. Vďaka materiálu v zložení bavlna s prídavkom elastanu perfektne sadnú na každú postavu, čo doplní aj vysoký a pohodlný pás, ktorý dokonale pozdvihne zadok a vy tak budete vyzerať perfektne. Dokonale priľnú na Vašu postavu. Tieto rifle majú dolnú časť nôh zúženú, čo dokonale predĺži ženské nohy a tie v týchto rifliach krásne vyniknú. Samozrejme sú taktiež perfektne kombinovateľné s každým kúskom Vášho ďalšieho outfitu.

rifle skinny

Vďaka neutrálnym farbám je možné ich veľmi jednoduché kombinovať s blúzkami, košeľami, tričkami, svetrami a mikynami. Taktiež čo sa týka obuvi, perfektne k nim dopasujete topánky, botasky, tramky, sandále ale aj čižmičky a teda či už športovú alebo elegantnú obuv, je to len na Vás a Vašom štýle. Tieto rifle SKINNY JEANS sú často zamieňané s obľúbenými legínami, čo samozrejme toto zamieňanie je čiastočne namieste, preto že sa na legíny veľmi podobajú, no disponujú mnohými detailami ktoré pri bežných legínách chýbajú. Sú elastické čo umožňuje voľnosť akéhokoľvek pohybu a samozrejme pri nosení a rôznych pohyboch sa Vám nebudú sťahovať z pásu ako to býva pri obyčajných rifliach.

rifle s vysokým pásom

Čo do detailov sú tieto rifle krásne prepracované, majú päť praktických vreciek, dve v zadu a tri vpredu. Módna svetlomodrá farba sa prelieva až do tmavomodrej, preto si viete vybrať aká sa Vám páči, taktiež je možné vybrať si aj klasickú čiernu farbu. V týchto rifliach bude každá postava pôsobiť krásne žensky a všetky prednosti ženskej postavy v nich budú krásne vynikať. Sú moderné a nadčasové a sú vhodné na každodenné nosenie či už sa vyberiete do práce, školy, na výlet či len tak na prechádzku do prírody či mesta.