Domů » Relaxačná sila senzuálnej tantra masáže

Relaxačná sila senzuálnej tantra masáže

Tantra je hinduistická forma a cesta ako spoznať skutočnú sexualitu, jej prežívanie a ako ju využívať aj v reálnom živote. Ak pociťujete únavu, stres, vyčerpanie a nechuť ísť ďalej senzuálna masáž Bratislavatantra.sk Vás správne naladí, poskytne Vám nevšedné zážitky, poskytne Vám uvoľnenie, prinesie vzrušenie a zmyslové zážitky. Je vhodná pre všetkých, od úplných a neskúsených začiatočníkov až po páry alebo jednotlivcov, ktorí už tantra masáže absolvovali a vedia ich správne prežívať. Základom je vzájomná úcta zákazníka a tantra lady s pôvabom a šarmom, ktorý Vás takisto správne naladí.

sexualita ako súčasť tantry

Tantra masérku si vyberiete z ponuky, vzájomná sympatia a prirodzené uvoľnenie je v senzuálnej masáži nesmierne dôležité. K správnej intimite rozhodne prispejú aj elegantné a čisté priestory s nádychom luxusu a elegancie. Samotný rituál senzuálnej masáže sa vždy začína indickým pozdravom namaste, ktorým si vzdáte a prejavíte vzájomnú úctu a pokračuje uvoľňujúcim a zmyselným kúpeľom. Správne pochopenie sexuality je pre reálny život nesmierne dôležité, ponúkané formy senzuálnej tantra masáže Vám ukáže jej správne vnímanie. Základom uvoľnujúcich masáží sú zmyselné dotyky masérky, vyžarovanie jej sexuality, uvoľňujúce a jemné masírovanie celým telom, masáž intímnych partií, ktoré Vám prinesú maximálne vyvrcholenie. Súčasťou ponúkaných programov je príjemná atmosféra, tantrická hudba a zmyselné pohyby skúsenej tantra lady, ktoré navodia vzrušenie a uvoľnenie.

príťažlivosť tantra lady

Počas masáže si vychutnáte nepoznané pocity, prehĺbite si vnímanie Vašej sexuality, zastavíte sa v čase a v priestore a postupne si začnete uvedomovať liečivú silu dotykov a novú energiu. Po masáží Vás čaká príjemná relaxácia, oddych a postupný návrat do reality, ktorý už ale bude obohatený novým poznaním a novou skúsenosťou. Zažite neopakovateľné čaro vzrušenia.