Domů » Oprava áut po preliačinách

Oprava áut po preliačinách

Postretlo Vás nešťastie a vy máte na svojom aute preliačinu? Alebo ste nešikovne parkovali a teraz máte,,ťukes,,? Nič nie je stratené, všetko sa dá napraviť. Opravíme Vám preliačiny na Vašom aute či už po vandalizme, krupobití alebo po spomínaných nepozorných parkovacích,,ťukesoch,,. Vaše auto bude po oprave vyzerať rovnako, ako pred poškodením. Opravou preliačín na aute Autopdr sa zaoberáme už podstatne dlhý čas a vieme urobiť skutočne zázraky. Výsledky našej práce sú vysoko ocenené nie len u nás na Slovensku ale aj v zahraničí ako napríklad Luxembursko, Rakúsko či Belgicko.

oprava auta

Pri oprave preliačin využívame technológiu PDR, ktorá umožňuje opravy rôznych preliačin bez nutnosti opätovného lakovania vozidla. Výhodou tejto technológie je okrem iných hlavne to, že po samotnej oprave nie je vidieť žiadne defekty a je pomerne časovo rýchla. Keďže našou prácou sme si 100% istý, preto pre Vás poskytneme doživotnú záruku na naše opravy preliačín. Aj keď sa vandalizmu nie vždy dokážeme vyhnúť asi rovnako ako aj nepriaznivému počasiu v podobe krupobitia, našou prácou sme si istý, opravy po preliačinách vykonané nami, Vám 100% zaručíme. Konečná cena opravy preliačín na aute po krupobití je podmienená ich počtom, veľkosťou a umiestnením na akej časti karosérie sa nachádzajú.

auto ako nové

Preto je nutné vopred vykonať obhliadku naším školeným technikom, pretože bez tejto fyzickej obhliadky stanoviť cenu opravy nie je možné. Pri preliačinách z vandalizmu alebo nepozornom parkovaní či inom podobnom poškodení Vášho vozidla je možnosť formou vzájomnej komunikácie zaslať podrobnú foto dokumentáciu poškodenia, kde Vám vieme určiť približnú cenu tejto opravy danej preliačiny. Pri zložitejších poškodeniach je samozrejme opäť vhodné navštíviť nás priamo a nechať si urobiť prehliadku poškodených častí vozidla už spomínaným vyškoleným technikom, pre určenie presnej výšky konečnej ceny za opravu preliačín a poškodení.