Domů » Módne trendy na jeseň/zima 2018

Módne trendy na jeseň/zima 2018

Existujú niektoré trendy, ktoré sú príliš šialené na to, aby skutočne ovplyvnili váš šatník. Z tohto dôvodu sme vynechali niektoré módne kreácie, o ktorých vieme, že by ste sa im určite vyhýbali. Namiesto toho nižšie uvedené štýly kopírujú najmä pouličné módne trendy a kúsky oblečenia nachádzajúce sa o vašich obľúbených obchodoch, ktoré určite navštevujete.

overal

  1. Živočíšne vzory – hlavnou predstaviteľkou zvieracej, no najmä leopardej podtlače je jednoznačne Victoria Beckham, ktorá sa najčastejšie ukazuje v tomto štýle. Niektorí dizajnéri uprednostňujú estetickejší dizajn živočíšnych elementov s červeným podfarbením. Leopardie topánky a kabát sú nepochybne dva najrozšírenejšie spôsoby, ako sa tento trend prejavuje na ulici, ale medzi populárne patrí aj hadia, gepardia a zebria podtlač.
  2. Mini šaty – ak je tu jedna vec, ktorú určite uvidíte na Instragrame, tak sú to nohy a super sexy mini šaty. V podstate ide o šaty v saténe, hodvábe, zamate, brokáte a flitroch. Nosiť sa budú s prepracovanými šperkmi, topánkami, vlasovými doplnkami, rukavicami a slnečnými okuliarmi. Táto škála šiat a drobností určite osvieži vaše vianočné sviatky.
  3. Kárované vzory – punkové blúzky a topánky budú súťažiť so živočíšnymi vzormi. Tieto škótske elementy budú vládnuť kráľovstvu módy v tejto sezóne a prichádza v podobe akejkoľvek tkaniny.
  4. Pastelové farby – ak sa cítite dobre v oveľa ľahšom a jasnejšom rozmedzí, tak jemné svetlé tóny budú pre vás to pravé. Dizajnéri premietli tradičné, letné odtiene do zimných mesiacov. Kombinácia tmavých kabátov a nohavíc spolu s pastelovými doplnkami, košieľkami a čižmami vypadá elegantne a zároveň štýlovo.
  5. Legíny s vysokým pásom – získali si každú luxusnú dámu, ktorá sa rada oblieka pohodlne. Populárne obliekanie teplákových nohavíc spolu s filtrovanými šatami, legíny so zvieracou podtlačou a z latexového materiálu.

kabelka


Tieto sprievodné znaky obliekania pre zimné obdobie musíte určite vlastniť v najbližších mesiacoch. Nie je nič neznesiteľnejšie, ako obliekanie pre chladné ráno. Takže oživte svoje fádne čierne džínsy, vyťahaný sveter a topánky za spomínané živé farby, kreácie a podtlače s ktorými určite vyniknete spomedzi davu.