Domů » Mobilný dom pre rodinu s deťmi

Mobilný dom pre rodinu s deťmi

Každý občas potrebuje zmenu a niekedy krátka dovolenka s klasickým ubytovaním v hoteli jednoducho nestačí. Povedali ste si počas cestovania, že by ste na tom krásnom mieste, ktoré ste práve objavili, najradšej zostali bývať aspoň na pár týždňov, no kempovanie a spánok v spacom vaku na karimatke nespĺňa komfort, aký počas dovolenky očakávate? A viete o tom, že Vaše sny sa môžu splniť? Objavujte svet a cestujte netradične, no o to zaujímavejšie, vďaka našej širokej ponuke mobilných domov. Ak Vás hneď vystrašila predstava závratne vysokej ceny nového mobilného domu, riešením pre Vás by mohol byť už používaný, no stále krásny a plne funkčný mobilný dom Sunsseker TW39 Euro-mobilnedomy.sk s dispozíciou 3+kk. Ide o sympatický sezónny mobilný dom, ktorý Vám ponúka čistý a praktický interiér.

mobilny dom na plazi

Rozmery mobilného domu vhodného pre rodinu s deťmi sú 8 x 3 m. Predmetný mobilný dom disponuje jedným vchodom. V obývačke je situovaná sedačka, ktorá je v tvare písmena U. Ďalej tu nájdete jedálenský kút, kde si môžete vychutnávať raňajky s rodinou. Kuchyňa je pripravená na použitie.

cestovanie s mobilnym domom

Jedlo si môžete uvariť na plynovom variči, kuchynský riad poumývať v dreze a jedlo bezpečne uskladníte v malej chladničke. V spálni je priestor pre klasickú manželskú posteľ, ktorú si musíte zabezpečiť. Samozrejme je na Vás, ako daný priestor využijete. V mobilnom dome Sunsseker TW39 nájdete aj detskú izbu s dvoma posteľami. Čo sa týka kúpeľne, tak tá je vybavená sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Úložné priestory nájdete v sedačke v obývacej miestnosti, ale aj pod sedením v jedálenskom kúte. V prípade, že Vás náš mobilný dom zaujal, môžete sa na neho prísť pozrieť do Skotnic. Myslíme si, že tento mobilný dom Vám zabezpečí príjemný pobyt s rodinou, a to kdekoľvek ho pristavíte. Vytvorte si nezabudnuteľné spomienky v kruhu rodiny, cestujte a žite Váš vysnívaný život.