Domů » Led svetlá, s ktorými ušetríte

Led svetlá, s ktorými ušetríte

Aj vy patríte k ľuďom, ktorých už nebaví neustála výmena žiaroviek ani ich kupovanie skoro každý mesiac? Ak chcete ušetriť a vlastniť žiarovky, ktoré majú dlhú životnosť, mali by ste sa zamyslieť nad kúpou LED svetiel. Ide o výhodnejšiu variantu klasických žiaroviek a nesie so sebou len samé výhody. Okrem životnosti a výhodnej investície sú taktiež neškodné pre životné prostredie, nakoľko neobsahujú žiadne toxické látky, ktoré by sa mohli dostať po skončení životnosti žiarovky do zeme a následne poškodiť pôdu. O kvalite týchto svetiel svedčia naozaj milióny spokojných zákazníkov, ktorí používajú výhradne tento typ žiaroviek.

harte-pracovna-lampa-led-cierna-strieborna__0881075_pe614878_s5

Led svetla Ledprodukt.sk existujú v troch hlavných variantoch, teda v troch rôznych farbách. Ak máte záujem o nastolenie pracovnej atmosféry, kde sa treba sústrediť, mali by ste si kúpiť studenú bielu farbu. Tá je ako stvorená na výrobné haly či pracovne a kancelárie. V prípade, že hľadáte osvetlenie, pri ktorom sa chcete cítiť príjemne a môžete pri ňom pomaličky zaspávať, bude pre vás najvhodnejšia teplá biela farba. Tá dokáže na rozdiel od studenej v dome vytvoriť rodinnú a útulnú atmosféru. Samozrejme, že mnohí chcú práve zlatú strednú cestu, ktorou je v tomto prípade neutrálna biela farba. Tá sa hodí naozaj všade.

ESO110c3_2

V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu led žiaroviek, nezabudnite si podrobne prezrieť všetky parametre. Líšia sa totiž päticou, výkonom aj počtom Voltov. Existuje pätica E14 alebo E27 a výkon môže byť v rozličnom počte Wattov, najčastejšie 40W. Väčšinou majú všetky svetlá napätie 230 Voltov, no nie je to pravidlo a preto treba byť pri kúpe opatrný.

Ak zvažujete kúpu kvalitných svetiel, čo vás nesklamú, rozhodne by ste sa nemali báť investovať práve do LEDiek. Ide o najvýhodnejšiu investíciu v oblasti svetiel za posledné desaťročia, tak sa nebojte a buďte jej súčasťou aj vy!