Domů » Lahodný nápoj na zimné chladné dni

Lahodný nápoj na zimné chladné dni

Pomaly sa nám blížia chladné dni a vy rozmýšľate čím by ste sa zahriali? Radi by ste si dali niečo netradičné čo zahreje tieto studené dni telo, ale aj dušu? Ochutnali ste už matcha latté? Ešte nie? Matcha latté môžete už aj u nás na Slovnesku nájsť v mnohých lepších kaviarniach či čajovniach. Avšak hravo, rýchlo a hlavne jednoducho si ho dokážete spraviť aj vy sami doma a možno tak prekvapiť napríklad vašu drahú polovičku a vychutnať si s ňou tento lahodný nápoj v nastávajúcich chladných zimných večeroch. Príprava je ozaj jednoduchá a zvládne ju aj ten, čo nikdy nič v kuchyni nepripravoval.

Matcha latte

Dokážete to dokonca v 4 krokoch. Vytiahnete šálky, nasypete prášok, zalejete horúcim našľahaným mliekom a osladíte cukrom alebo medom podľa želania. A tadááá Matcha latté máte hotové. Ale môžete kliknúť na našu internetovú stránku a objednať si u nás hotovú zmes v presnom pomere BIO Matcha čaju z japonskej prefektúry Kagošima a kokosového cukru z ekologického poľnohospodárstva z Indonézie a zjednodušíte tak výrobu tohto lahodného nápoja ešte o jeden krok. V internetovom obchode Total Vital nájdete tie najlepšie a najčerstvejšie Matcha čaje v BIO kvalite, pretože každé tri týždne dovážame pre vás nový tovar priamo z Japonska.

latté

Čerstvosť čaju zabezpečí, aby čaj bol lahodný, mal intenzívnu chuť a vôňu čo je pri výrobe klasického čaju, ale aj matcha latté a iných čajových variant veľmi dôležité. Vyskúšajte aj vy lahodnú sladkastú chuť Matcha čaju v kombinácii s horúcim mliekom. Touto kombináciou môžete dokonca nahradiť vašu dennú šálku kávy, pretože Matcha čaj, je druh zeleného čaju, ktorý v sebe obsahuje látky podobné kofeínu (teíny). Vo vašej šálke čaju však budete mať obsiahnuté všetky prospešné látky, pre váš organizmus, ktoré zelený čaj obsahuje. A vďaka špeciálnym zásadám pestovania, Matcha čaj nemá horkú chuť ako klasický čaj, čo taktiež mnohí z vás ocenia.