Domů » In- line korčule pre dospelých

In- line korčule pre dospelých

Niekto si možno povie, že už nie je malé dieťa, aby sa chodil korčulovať. Niekto možno ešte stále túži nasadiť si korčule a ísť sa na hodinu či dve vyblázniť po sedavej práci. Práve preto vznikol produkt ako in- line korčule, ktoré sú určené pre dospelých, ktorí si chcú nájsť na túto aktivitu čas.
Pri výbere však musíme pozerať na tvar, číslo, nosnosť a cenu. Preto si dovolím vybrať pár produktov, ktoré by mohli byť tie najideálnejšie.

brusle

K2 F. I. T. 84 PRO
Ide o pánske in- line korčule značky K2.
Práve s týmto produktom bývajú zákazníci veľmi spokojní. Usudzujem to podľa recenzií a plného počtu hviezdičiek. Tieto korčule vyzerajú už na prvý pohľad štýlovo a odolne. Vhodný voľba i pre amatérov aj pre pokročilých. Vďaka premyslenej konštrukcii je vhodný i pre ľudí, ktorí sa eštelen chcú naučiť korčulovať, pritom skúsenejší takisto ocenia ľahkosť ovládania týchto korčulí značky K2. To všetko z následujúcih dôvodov:

• Pevnej stavbe, ktorá fixuje nohy do tej správnej polohy a bočnej výstuhe.
• Jednoduchému zapínaniu, sťahovacej šnúrke a podpore nožnej klemby.
• Korčule disponujú i prackou a pásikom, kolieska bezchybne bránia vibráciám, čo znamená, že dokážeme udržať pevnejší balanc, pričom sa nám nebudú trásť nohy.

Cena tohto zákazníkmi overeného a veľmi kladne ohodnoteného produktu, ktorý je vhodný pre začiatočníkov i skúsených in- line skatererov je 188 eúr.

inline

FILA Shadow Lx Lady
Jedná sa o model in- line korčulí určených pre dámy, značka FILA.
Vďaka technológii Airflow a Softwear sú veľmi pohodlný a jedná sa o typ fitness. Ako názov napovedá Soft- jemné, wear- nosenie. Tieto korčule teda pomaly ani nebudete cítiť, no pritom sa jedná o kvalitu a vhodnú voľbu na pravidelné korčulovanie.
Cena týchto korčulí, ktoré sú stvorené na ľahké, každodenné nosenie vhodné pre dámy je 123 eúr.