Domů » Bude svadba!

Bude svadba!

Posledné roky sa výrazne zvýšil počet manželov a čoraz viac najmä mladých ľudí sa rozhodlo pre spoločný manželský život. Svadba by mala byť samozrejmosťou pre každý zamilovaný pár. A najmä tie, ktoré majú vo svojom živote už dieťa. Svadba je krásne spečatenie vzťahu a tento krok by sa nemal nikto báť urobiť. Svadba predstavuje však aj množstvo výdavkov a organizácie. Na svadobný deň je potrebné všetko zajednať od fotografa až po výzdobu. Na tieto položky by ste mali myslieť už niekoľko mesiacov popredu. Posledné týždne pred svadbou môžete využiť na posledné dôležité veci. Nimi je vytvorenie svadobného oznámenia.

novomanželia

Svadobné oznámenie je prvý kontakt svadobného hosťa so svadbou. Na oznámení by mali byť zobrazené základné informácie. Dátum konania svadby, miesto sobáša, ale najmä mená svadobčanov. Na oznámenie môžete dať vygravírovať aj krátky, výstižný citát. Dizajn svadobného oznámenia môže byť rôzny. Vyberajte ho podľa svojho štýlu a podľa témy celej svadby. Svadobné oznámenia by však mali byť jemné, čisté a elegantné. Posledné roky však nie sú výnimkou ani zábavné, originálne oznámenia. Či už s vlastnou fotografiou alebo vtipným textom. Najčastejším vzorom na oznámeniach sú kvety a ornamenty.

novomanželia

Cena svadobného oznámenia je niekoľko desiatok centov. Cena sa tiež odvíja od množstva kusov, ktoré si dáte vyrobiť. Čím viac kusov, tým nižšia cena za jeden kus. Počet svadobných oznámení nerátajte len na hostí, ktorí sú pozvaní na hostinu. Svadobné oznámenie sa dáva aj kolegom v práci či širším kamarátom. Nezabudnite na vhodnú obálku. Musí byť taktiež elegantná a farebne zladená so svadobným oznámením. K oznámeniu nezabudnite pribaliť aj pozvanie k svadobnému stolu pre najbližších hostí.

Pri organizácii svadby hlavne nestresujte a prípravy si užite naplno. Ide najmä o to, aby ste tento krásny deň oslávili so svojimi najbližšími.