EXTRAKT Z RASTLINY TONGKAT ALI
Tento extrakt je jedným z najsilnejších ľudstvu známych prírodných afrodiziák https://forcex.sk/. Ide o bylinu z juhovýchodnej Ázie, ktorá veľakrát preukázala svoju účinnosť na sexuálnu potenciu.

Okrem túžby zvyšuje aj hladinu testosterónu, počet spermií, ich kvalitu a silu ejakulácie. Pôsobí pozitívne na zvýšenie psychickej pohody a fyzického výkonu. Účinky rastliny sú preukázané vedecky.
Bylina Maca je druhou v poradí, ktorá preukázala svoju účinnosť ako prírodné a veľmi silné afrodiziakum.

Rastlina je pôvodom z Južnej Ameriky. Používali ju tu už starí Inkovia na vzplanutie telesnej túžby. Slúžila tiež k vyrovnaniu hormonálnej hladiny a na zvýšenie energie a dravosti.
AŠVAGANDA – INDICKÝ ŽENŠEN
Jedna z najstarších bylín nie len na zvýšenie túžby, ale aj na lepšiu výkonnosť a sexuálny zážitok. Pridanou hodnotou je, že dobre funguje aj ako ženské afrodiziakum. Partneri sa tak o túto bylinu môžu podeliť.

Ketogenic-Diet-web-824x549
AFRODIZIAKÁLNE POTRAVINY PRE MUŽOV
Tieto potraviny nie sú len lahodné, no sú tiež overenými prírodnými afrodiziakami. Väčšinu z nich pravdepodobne máte aj vo svojej kuchyni. Zároveň patria medzi základné zložky zdravej kuchyne, takže okrem libida a erekcie podporia vaše zdravie.
MANDLE
Kráľovná medzi orechmi obsahuje veľa vitamínu B2, proteíny, vitamín E a kalcium. Indovia, Arabi a Číňania jedia mandle už stáročia s cieľom zvýšenia sexuálnej túžby.
Tradičným propagátorom mandlí je vo svojej knihy Štvorhodinové telo aj Tim Ferris. Zdôrazňuje ich vplyv na libido a počet spermií. Odporúča ich konzumovať 4 hodiny pred sexom.
MARCIPÁN
Základom marcipánu sú mleté sladené mandle. Ako sme už spomínali, mandle sú skvelé na zvýšenie sexuálnej energie. Výhodou marcipánu je jeho chuť, ktorá ulahodí najmä ženskému jazyku.
MED
Historicky sa nazýva ako jedlom bohov. Med je sladký nektár produkovaný včelami z peľu kvetín. Okrem nádhernej vône si ho ľudia cenia aj pre svoj vplyv na sexuálny život. Je jedným z najlepších obnovovačov sexuálnej energie. Spoločne s orechmi, ovocím, vajíčkami a mäsom tvorí jedno z najlepšie rozpaľujúcich jedál.
Avokádo získal svoj názov od Aztékov. V ich jazyku označuje mužské semenníky. Názov avokádo získalo pre svoj vzhľad a spôsob rastu počas dozrievania.

diet
Avokádo je bohaté na proteíny, vitamín A, draslík a neesenciálne mastné kyseliny. Tieto kyseliny napomáhajú mužskému telu produkovať testosterón, zatiaľčo kombinácia ostatných živín zaisťuje zosilnenie sexuálnej energie.Banán svojim tvarom pripomína mužský úd. Tým sa to však zďaleka nekončí. Predstavuje vynikajúci pochutinu na podporu zdravia penisu.
Banány sú skvelým prírodným afrodiziakom bohatým na draslík a prírodné cukry. Indiánska kultúra ich označuje ako potravinu vhodnú na rozpálenie. Konzumentovi dokážu dodať zvýšenú chuť na sex po celý deň.
KOKOS
Aj táto potravina má fantastické účinky na telo. Indiáni tvrdia, že kokos zvyšuje množstvo ejakulátu a čistí močové ústrojenstvo. Východná medicína odporúča túto surovinu na chronické choroby, ktoré oslabujú telo. Kombinácia kokosového mlieka s medom je nutrične bohatý nápoj, ktorý zlepšuje trávenie a predovšetkým zvyšuje sexuálny apetít.