Nekomplikujte si život

Vzťahy. Potrebujeme ich k životu, no niekedy nám prerastajú cez hlavu. Nie každý je ten pravý vzťahový typ a ak nim nie ste, tak sa naňho ani nehrajte. Každému z času na čas vyhovuje, že je sám a potrebuje si usporiadať svoje vlastné myšlienky a životné priority. Čas venovaný samému sebe sa vám jednoznačne vyplatí v celom svojom meradle. To je niečo, čo vám partner nezoberie a do toho investujte.

jungle-1807476_1920

O sex nemusíte mať obavy. Erotické služby Privatportal vám poskytnú to, čo potrebujete v akejkoľvek chvíli si pomyslíte. Nemusíte nikomu nič vysvetľovať, iba si užívate. Žiadne záväzky, nikto vám nebude vyčítať, že ste mu nezavolali. Nikto vás nebude ráno otravovať, že sa chce znova stretnúť alebo, či nepôjdete ešte na jedno rande. Žiadne ďalšie kino, vlastne ani žiadne kino sa konať nebude. Nemusíte sa pozerať na nudnú romantickú komédiu len kvôli tomu, aby ste si raz vrzli. Nemusíte si otravovať život nejakou žiarlivou hysterkou, ktorá bude kontrolovať váš každý krok. Vás telefón si pokojne môžete nechať vypnutý aj niekoľko dní a nemusíte mať obavy, že vaša frajerka bude z toho na vetvy. Žiadne udobrovanie a kupovanie kytíc. Nemusíte si pamätať rôzne dátumy narodenín, výročia a podobných somarín…

model-3815796_1920

Život slobodného človeka si môžete užiť naplno. Načo si život komplikovať vzťahmi? Veď sa skôr, či neskôr, tak či tak rozpadnú a vám bude ľúto, koľko ste do toho vzťahu investovali svojich síl a peňazí. Radšej ste toto všetko mohli vraziť samy do seba a boli by ste v konečnom dôsledku oveľa spokojnejší ako teraz. Cestovanie, vzdelávanie, kariéra – to všetko vás rozvinie do takého meradla o akom sa vám ani nesnívalo. Buďte trochu sebecký a nechajte si svoj čas. To sa vám vyplatí najviac, druhí ľudia si vás nikdy nebudú na toľko vážiť ako by ste si mohli vážiť vy sám seba.  Uvidíte, aký budete zrazu šťastný, keď budete robiť šťastným sám seba a nie stále len niekoho druhého. To sa neoplatí.