Domů » Doprajte si zdravý a osviežujúci spánok s najlepšími matracmi

Doprajte si zdravý a osviežujúci spánok s najlepšími matracmi

Chrbtica, kostrové svalstvo, kĺby každého z nás si vyžadujú počas spánku relax, oddych a zaborenie sa do pohodlného matraca, ktorý Vám poskytne úľavu. Aj preto je dôležitý výber matraca a doplnkov do postele vo forme rámu, roštov, toperov a chráničov takmer na mieru. Takúto ponuku aj vrátane odborného poradenstva a osobného odskúšania priamo v predajni Vám umožní matrace do postele https://www.segum.sk/produkty/matrace.

matrac do postele

Predstavuje sortiment základného rozdelenia matracov na sendvičové a pružinové, ktoré sa podľa želaného ortopedického efektu delia na pružinové a taštičkové. Súčasťou sortimentu sú aj kvalitné penové matrace vyrobené z čisto prírodných surovín od švajčiarskeho dodávateľa, ktorá sa vyznačuje patentom a originalitou, takže sa nejedná o žiadnu napodobeninu.

Ponúkaná kolekcia má vždy vysokú kvalitu a je rozdelená na niekoľko skupín v závislosti od ceny a želaného ortopedického efektu. Vyberať si môžete z ekonomicky výhodnej ponuky matracov až po špičkovú kvalitu Royal a Premium, u ktorých si zvolíte a vyberiete matrac podľa zdravotného efektu priamo pre Vás.

Rozmery, prevedenia, výška matracov, doplnky sú v ponuke v mnohých prevedeniach aj vrátane antialergických a antimikrobiálnych poťahov a matracov, takže aj aktuálne problémy s alergiami už pre Vás nebudú problémom.

kvalitný penový matrac

Odborné poradenstvo a inšpirácia na webe Vás usmernia – podľa Vášho životného štýlu, polohy v spánku, aktuálnych zdravotných obmedzení a hmotnosti si pomocou profesionálov vyberiete správnu tvrdosť matraca zo stupnice H1-H5, zvolíte si pohodlnú výšku, vyberiete si želaný ortopedický efekt a odskúšate si matrac osobne, čo je nezameniteľná skúsenosť.

S výberom doplnkov ako sú napríklad rošty a podložky, prípadne chrániče matracov Vám pracovníci s profesionálnymi skúsenosťami radi pomôžu, predsa len, každý z nás má svoje individuálne potreby a tie je dôležité zohľadniť pri výbere matraca. Inšpirujte sa, poraďte sa a vyskúšajte si nový rozmer pohodlia spánku, získate novú energiu, zbavíte sa bolesti a každý deň zvládnete omnoho viac povinností.